For God and country!

... хто ж не має того, нехай продасть одіж свою, та й купить Ремінгтона." Луки 22:36 (с)

Previous Entry Share Next Entry
Уберсолдатське
George Patton
george_patton
Коли загиблих і поранених називають 200-ми чи 300-ми, це - крайнє паскудство і неповага до них. Жили б ви у совку, ще зрозумів би. Там нікому до солдата не було діла, гарматне м"ясо рахувати не звикли. Але ж усі такі супер-пупер патріотичні журналізди і не тільки.. Навіть Олена Білозерська, при моїй величезній до неї повазі.

Чи це так важко написати "загиблий", "поранений"? Ти сидиш у фронтовому бліндажі і строчиш ультраважливу доповідь для главкома, і щоб заощадити час пишеш таке паскудство? На Заході загиблих називають KIA, поранених WIA. Можна ж придумати якусь свою термінологію, чи мене одного дістав цей сраний совок?

Паша Кабул

Це мій друг Паша. У самообороні пройшли весь двіж на Майдані, а потім він загинув на Сході. Щоб вам, скотам, все поперек горла стало, якщо ви назвете його 200-м.

  • 1
теж коробить від цієї термінології. здається шо це журналюги втягують через змі, використовуючи терміни вони тіпа більш по віськовому виглядають.

понти в селі велика справа для журналідів, але коли цілком притомні люди так кажуть, це вже зле

Це не журналісти кажуть - "200" і "300". Це кажуть фронтовики.
Тут, на фронті, нема іншої термінології. Загиблих і поранених називають двохсотими і трьохсотими всі - львів'яни і донеччани, ветерани-афганці і юні вихідці з патріотичних організацій.
Є певна традиція. Не все, що походить від радянської армії, має за замовчанням бути відкинуте.

Погана, як на мене, традиція. Те ж саме, як усі за традицією продовжують давати хабарі. Мої друзі, які зараз на війні, до речі, так не кажуть. І я так не казав.
Усе абсолютно має бути відкинуте :)
До речі, бережіть себе.

Розвив вашу думку:

Три поняття, які слід забути пишучій братії в 2015 році
http://pan-baklazhan.livejournal.com/104508.html

  • 1
?

Log in

No account? Create an account