For God and country!

... хто ж не має того, нехай продасть одіж свою, та й купить Ремінгтона." Луки 22:36 (с)

Previous Entry Share Next Entry
Рефлексії з приводу 8 травня
George Patton
george_patton
Не хотів писати про це, але перед собою треба бути чесним. Все нижченаписане, як завжди, суб'єктивне далі нікуди.

8 травня я не святкую ніяких перемог і не розумію людей, які святкують. 8 травня це, в першу чергу, день пам'яті і закінчення великої трагедії під назвою Друга світова. Тут з якого боку не глянь, ніде порадіти не можна:
- трагедія для Європи, яка скотилася в ліве толерастичне болото, втратила колишню велич і могутність і потихеньку здихає.
- трагедія для народів колишнього совка, які поклали мільйони людей в землю(і десятки мільйонів нерароджених), але так і не здобули свободи.
- трагедія для совка, який після "перемоги" стрімко скотився до рівня Брєжнєва і здох.
- трагедія для мене персонально, бо Україна так і залишилася в ненависному більшовицькому концтаборі, хоч і боролася ще ледь не 20 років. Як боролися білоруси і балтійці.

Совок* з Дойчланд винен у цій бійні у співвідношенні приблизно 8:2. Війну виплекав Сталін, а біснуватий Адольф купився на приманку. Ну Сталін це само собою виродок роду людського, а от Адольфа за ДСВ ненавиджу люто і скажено. Через нього білі вбивали білих замість того, щоб звільнити таких же білих від влади більшовиків. Війна між європейцями є завжди війною громадянською

Ну і ЧА в Європі.. До френдів, чиї предки воювали у тій війні. Без жодного блюзнірства кажу: впевнений, що ваші родичі були чесними і порядними людьми. Як покійний колишній сусід, напроти якого я колись жив, був ветераном на прізвище Пахомов. Чистокровний росіянин десь з Уралу. Хороший чоловік був, завжди помагав, до всіх чемно ставився. Бабця моя, яра антикомуністка, знала його десь з 46-го року, казала, що він такий був завжди, і дуже його любила. Я впевнений, що ніяких паскудств він не творив. Царство йому Небесне.

Але беззаперечно, що були в ЧА виродки, про яких написано в ційкнижці, від якої кров стигне.9 травня в Україні це взагалі окрема розмова. Всі ці ігрища нагадують мені якісь не то язичницькі, не то сатанинські забави на полі бою по трупам своїх і чужих. Ряжені клоуни 50-го року народження, які видають себе за ветеранів. Школота, яка знає тільки сралєна і, в кращому разі, Жукова, зате поначіплює георгіївських стрічок.Персонально для мене героями є всі європейці, які воювали проти більшовизму(литовці, французи, українці, росіяни etc). Більшовизм - найбільше зло, яке коли-небуть існувало на цій планеті. Хоча абсолютно жодних претензій до простих солдатів з іншого боку в мене немає. Не за сралєна вони воювали, і не за комінтерн, а за свою землю, і воювали хоробро.

Summary: на тому світі немає супротивників, смерть єднає всіх. Хороші і чесні солдати давно відлетіли до Бога і спочивають з миром, виродки з обох сторін смажаться в пеклі. Життя триває.

*Совок - мається на увазі більшовицька партія. Народи країн совка до політики відношення не мали. Всі злочини режиму на совісті комуністів, а не простих смертних.

  • 1
(Deleted comment)
Дякую. Пошукаю. Судячи з назви, думаю, буде багато цікавого.

>> Війна між європейцями є завжди війною громадянською

пару днів теж саме прийшло в голову

Так і було. Глянь що на руїнах Європи виросло після війни.

(Deleted comment)
Суворов то все таки чтиво для тітоньок з французького тєвє.
оце ось краще
http://lib.aldebaran.ru/author/solonin_mark/solonin_mark_net_blaga_na_voine/

Знову доведеться петляти на Петрівку

(Deleted comment)
мало залучав окуповані народи до визволення від большевизму

Еріх Кох - взагалі ахуєнний "залучатєль". Мав би Адік хоч трохи клепки, повернув би Україну проти більшовиків, хєр би там хто вистояв. Наші ресурси + лояльність населення(тобіш ніякої партизанщини) = повішений на стовпі сралін.

отож, а був би той же Вехтер - і половини проблем не було б

З Вехтером на місці Коха була б не 14-тисячна дивізія без вантажівок і тяги для артилерії, а 2-мільйонна добре озброєна армія.

(Deleted comment)
якщо не помиляюсь 2 млн. то не військовики а ще й різні напівмілітарні організації типу пожежників чи фабричної охорони

2 млн це всіх - від "хіві" до дивізії "Галичина". А могло б бути 2 млн тільки поповнень Вермахту і СС. Що не кажи, національну політику Дідусь провадив недолугу, і поплатився.

Бля, тупанув з датою. Пардон.

Ну от тим і дундук, що воював на 2 фронти замість 1 загальноєвропейського фронту проти більшовиків. Гудеріан писав, що генералітет ще після Австрії казав зупинитися, закріпити досягнуте. Дундук тим, що зі сраліним пакт підписав(і що завів себе в таку ситуацію, коли інакшого виходу не було). Дундук що Україну не повернув проти совків.

Я розумію, що "заднім умом крєпок", але це всього лиш мій жаль, що сралєна не повісили на стовпі, а Європа зараз в клоаці.

(Deleted comment)
Німці окуупвали Норманські острови - Джерсі, Гернсі і менші. Це британська територія. Їх треба було окуповувати з військової точки зору, а з політичної ні. Бо жоден британець не пробачив би Черчілю договір з Дідусем поки німці топчуть британську землю.

2 батальйони + поліція це не Україна. Українці або партизанщину підтримували, або в ЧА воювали.

Все ж краще мати кордон з Польщею, ніж з Совком, в якого армія мирного часу 2 млн рил.

Звіздєць,завтра у моєму місті знов розвісять те червоне ганчір`я!

  • 1
?

Log in

No account? Create an account